מוקד האגודה
1-800-233-133
מתאימים את השירות הנכון ביותר בשבילך!
הכנס/י פרטים ואנחנו נדאג לכל השאר
  • שם פרטי
  • שם משפחה
  • טלפון
  • אימייל

תעודת זהות


האגודה להתנדבות

יוצרים שינוי בונים עתיד

מי אנחנו?

האגודה להתנדבות היא ארגון המתנדבים הגדול ביותר במדינת ישראל בארבעים השנים האחרונות, עם למעלה מ-180,000 בוגרים וכ-9,000 מצטרפים חדשים מדי שנה שתורמים לחברה 12,000,000 שעות התנדבות מדי שנה.

 

האגודה היא עמותה א-פוליטית ללא כוונות רווח שפועלת בכל המגזרים והאוכלוסיות בישראל: יהודים, מוסלמים, נוצרים, דרוזים, בדואים, חרדים, דתיים, חילונים, גברים, נשים, ילדים, בני נוער, קשישים, עולים חדשים, מתנדבים מחו"ל.

מהי המחויבות שלנו?

לבנות עתיד טוב יותר למדינת ישראל.

האגודה להתנדבות משתמשת בהתנדבות כאמצעי ליצירת שינוי חברתי ובניית עתיד משותף טוב יותר לכלל אזרחי המדינה. ההתנדבות מצמצמת פערים סוציו-אקונומיים ומספקת קרש מקפצה לאוכלוסיות מוחלשות, מצמצמת דעות קדומות וגזענות ומטפחת במקומן חברה שוויונית, סובלנית וסולידרית בעלת זהות וייעוד משותף.

 

מהם מסלולי ההתנדבות שלנו?

שירות לאומי-אזרחי ממגוון רחב של אוכלוסיות בדגש על תכניות ייחודיות לקידום צעירים מאוכלוסיות מוחלשות (מתנדבים עם צרכים מיוחדים, צעירים בסיכון, עולות מאתיופיה, נשים בדואיות ודרוזיות); התנדבות תלמידי חט"ב ותיכון; התנדבות פנסיונרים וקשישים; התנדבות בילטרלית - חילופי מתנדבים בין ישראל ואירופה; תכניות דיאלוג בין בני דתות שונות ובין חילוניים לדתיים.

 

על מי אנחנו משפיעים?

על המתנדבים עצמם

באגודה להתנדבות מאמינים שהשינוי החברתי מתחיל במתנדבים. כל אחד מהם מתמקצע בתחום התנדבותו, לומד להכיר את החברה הישראלית, צומח והופך לאזרח מעורב שלוקח אחריות על הסביבה שלו.

על המוטבים

כל אחד ממתנדבי האגודה הוא סוכן לשינוי חברתי במקום ההתנדבות שלו שמשפיע על חייהם של מאות אנשים אותם הוא פוגש במהלך ההתנדבות, על בני משפחותיהם ועל הקהילות שלהם.

על החברה

אלפי מתנדבי האגודה להתנדבות ממלאים את החברה הישראלית בתקווה. מחויבותם לשינוי חברתי משפיעה לטובה על היבטי החיים שקשורים לחייו של כל אזרח ישראלי: על מערכות החינוך, הרווחה, הבריאות, הביטחון ההצלה ואיכות הסביבה.

 

האגודה להתנדבות משנה את המציאות בחברה הישראלית ומבטיחה לכולנו עתיד טוב יותר